Również 21.10.2013 na www.audioteka.pl ukaże się po raz pierwszy w Europie audiobook z filmu "Układ zamknięty".
W listopadzie widzimy się na CAMERIMAGE. "Układ zamknięty" zostanie pokazany w sekcji "True stories" / "Prawdziwe historie".
Premiera DVD z filmem "Układ zamknięty" zaplanowana jest na 21 października 2013.
Za 3 dni rozpoczyna się Vancouver International Film Festival, na którym pokazany zostanie "Układ zamknięty". Festiwal trwa od 26 września do 11 października 2013.
"Układ zamknięty" został zakwalifikowany na kolejny festiwal: 23 Film Festival Cottbus. Odbędzie się on w dniach 5-10.11.2013.
Z wielką radością informujemy, że "Układ zamknięty" znajdzie się w Konkursie Głównym 38 Festiwalu Polskich Filmów Fabularnych w Gdyni! Przeczytaj więcej.
Variety o "Układzie zamkniętym" Ryszarda Bugajskiego: 7026562296
Dokument o fotografiku Tomaszu Tomaszewskim pt."Czarna skrzynka" w reżyserii Krzysztofa Kowalskiego znalazł się w programie East Silver Caravan 2013.

Jest to podróżująca wizytówka najlepszych filmów dokumentalnych z Europy Środkowo-Wschodniej, dzięki której nasza produkcja będzie prezentowana na najważniejszych wydarzeniach filmowych na świecie.
"Układ zamknięty" będzie pokazany w zimie na festiwalach filmowych w USA i Kanadzie, m.in. w Pittsburghu, Denver, Buffalo, Ann Arbor, Chicago, Houston, Rochester, Austin, Vancouver.
Do tej pory "Układ zamknięty" w reżyserii Ryszarda Bugajskiego w kinach obejrzało 580 991 widzów.